Про компанію

Основний напрямок діяльності компанії “ФАРТПРОМ” —  правильний підбір, продаж промислового та побутового обладнання для систем опалення, водозабезпечення, підвищення тиску, каналізації. Виходячи з багатолітнього досвіду співробітників нашої компанії, ми готові запропонувати Вам саме те обладнання, яке дійсно буде якісним та фінансово привабливим. Саме тому головний девіз компанії “ФАРТПРОМ” — надавати нашим партнерам та клієнтам обладнання в оптимальному співвідношенні ціна-якість.
 

Компанія має 2 склади загальною площею до 1000м² та завантаженням 90%. У нас налагоджене регулярне постачання насосного обладнання з Європи, що дозволяє навіть у воєнний час забезпечувати наших клієнтів якісним обладнанням.

Ми відповідальна компанія. Саме тому забезпечення наших клієнтів не тільки якісним обладнанням, але і європейським сервісом — наша пріоритетна мета. Ми виконуємо повний цикл ремонту та обслуговування нашого обладнання, на нашому фірмовому сервісному центрі у місті Києві

На базі нашого сервісного центру організоване виробництво насосних станцій підвищення тиску та пожежогасіння. Також ми маємо один з найбільших випробувальних стендів в місті Києві, всі насоси після обслуговування або ремонту проходять випробування на відповідність заводським характеристикам.

Для зручності наших клієнтів ми відкрили виставковий зал, для того, щоб кожен клієнт міг ознайомитись з нашим обладнанням. Також можна відвідати наші склади та сервісний центр, або просто завітати в гості та поспілкуватись про насоси. До речі у нас дуже смачна кава.