Wilo-Comfort-Vario COR MHI

Опис


Wilo-Comfort-Vario COR MHIE/VR забезпечує повністю автоматичне водопостачання та підвищення тиску в житлових, офісних та адміністративних будівлях, готелях, лікарнях, торгових комплексах та різних промислових об’єктах, а також перекачування питної та господарської води, охолоджувальної води, води для пожежогасіння та т. д., яка ні хімічно, ні механічні не руйнує використовувані матеріали і не містить абразивних та довговолокнистих включень.

Comfort-Vario COR MHIE/VR — агрегат, в якому застосовується від 2 до 4 паралельно включених насосів серії MHIE 2…, 4…, 8… та 16… Завдяки адаптованим до двигуна насоса частотним перетворювачам для кожного насоса даної серії можливий безступінчастий режим регулювання.

У серійному виконанні установка оснащується Vario-регулятором VR— системою управління на основі мікропроцесора з буквено-цифровим рідкокристалічним дисплеєм. Датчик тиску від 4 до 20 мА розташований з боку кінцевого тиску для залучення центрального регулятора Comfort-Vario. Індикація тиску здійснюється з боку трубопроводів, що підводить і відводить через манометр (ø 63 мм), додаткова цифрова індикація кінцевого тиску на дисплеї регулятора Comfort-Vario. Манометр з боку трубопроводу, що підводить, і запобіжник, що спрацьовує при нестачі води, купуються опціонально.

Комплектація Wilo-Comfort-Vario COR MHIE/VR включає повне розведення трубопроводу з нержавіючої сталі 1.4571, що використовується для під’єднання трубопроводів з будь-яких матеріалів, що використовуються в обладнанні для будівель та споруд. Розведення трубопроводів розраховане відповідно до загальної гідравлічної потужності установки підвищення тиску.

Кожен насос із всмоктувальної та напірної сторін має кульову запірну арматуру з CuZn з нікелевим покриттям та знаком технічного контролю DVGW або кільцеві запірні клапани та клапан зворотного перебігу з напірної сторони з POM з допуском DVGW у корпусі з CuZn. Всі частини, що контактують з рідиною, що перекачується, виконані з нержавіючої сталі 1.4301 (AISI 304).

Мембранний напірний резервуар 8 л/PN 16 розташований з боку кінцевого тиску з мембраною з бутилового каучуку, що відповідає вимогам закону про безпеку харчових продуктів.

Установка монтована на оцинкованій фундаментній рамі з віброгасниками, що регулюються по висоті, для оптимальної звукоізоляції (інші виконання за запитом). Підключення до мережі 3~400 В, 50/60 Гц, залежно від типу також 1~230 В, 50/60 Гц. Номінальний внутрішній діаметр для приєднання з напірної сторони та з боку всмоктування R 2 — DN 100. Робочий тиск 10 бар. Температура рідини, що перекачується макс. 70°C.

Установка Comfort-Vario COR MHIE/VR — це компактна система з оптимальним співвідношенням ціни та якості завдяки застосуванню високонапірних відцентрових насосів із нержавіючої сталі серії MHIE із вбудованими частотними перетворювачами з повітряним охолодженням, які забезпечують надзвичайно широкий діапазон регулювання частоти. Перевагою цих насосних агрегатів є вбудований захист двигуна через PTC, а також вбудована система визначення сухого ходу з автоматичним вимкненням при нестачі води через характеристику потужності регулюючої електроніки двигуна.