Одноступеневий відцентровий насос Wilo-BL

Опис


Застосування:
Для перекачування холодної та гарячої води (по VDI 2035) без абразивних включень у системах опалення, кондиціювання та вентиляції.

Особливості::
Технічні параметри та габаритні розміри за EN 733 (DIN для консольних насосів)
Конструкція
Одноступеневий відцентровий насос блокової конструкції відповідно до EN 733. Стандартний двигун IEC з повітряним охолодженням. Спіральний корпус з чавуну з аксіальним всмоктувальним та радіальним напірним патрубками. Фланці PN 16 із виведенням на датчик тиску R1/8. Корпус насоса має серійні опорні стопи та призначений для роботи при макс. робочому тиску 16 бар. Вал насоса і двигуна жорстко з’єднані муфтою. Корпус та закрите робоче колесо відлиті з чавуну. Незалежне від напрямку обертання ковзне торцеве ущільнення (СТУ) не вимагає технічного обслуговування і призначене для роботи при температурі води до 140°C та водогліколевих сумішей з вмістом гліколю від 20 до 40% від об’єму при макс. температурі 40°C.
Переваги:

  • високий ККД
  • низькі витрати на експлуатацію
  • стандартний двигун IEC
  • захист двигуна IP 55 для вологого повітря
  • збільшення терміну служби за рахунок примусово омивається незалежного від напрямку обертання, ковзного торцевого ущільнення, великий діапазон застосування при температурі до 140°C.