Свердловинні насоси SAER FS 98

Опис

Принцип роботи

Електричні багатоступінчасті занурювальні насоси цієї серії радіально-гідродинамічного (відцентрового) типу і мають аксіальні та напіваксіальні лопатки робочого колеса та дифузор. При виготовленні насосної частини, дифузорів, робочих коліс із нержавіючої сталі використовується безшовна технологія. Для серії FS завдяки конструкції насоса він практично не потребує тривалого терміну обслуговування і може перекачувати рідини з вмістом піску до 300 г/м3.
Галузь застосування.
Насоси використовуються для загального водопостачання та подачі хімічно неагресивних рідин, у зрошувальних установках, водних магістралях, у промисловості, при пожежогасінні та для створення тиску при подачі зі свердловин, ємностей та шахт.

Двигуни

Усі насоси комплектуються такими двигунами:
4» CL 95 (маслозаповнений) або MF 4».
Фланцеві з’єднання двигуна та валу насоса відповідають стандартам:
4’’ NEMA 1-18.388

Технічні характеристики

Насоси можуть працювати при закритому напірному патрубку до 4 хв.
Технічні параметри насосів встановлені за температури рідини 15°С, щільності рідини 1000кг/м3 при атмосферному тиску 1 бар і відповідають нормам UNI EN ISO 9906, додаток A, за запитом UNI EN ISO 9906, рівень 1.
Максимальна температура рідини до 30°.
Максимальний вміст піску 40 г/м3.
Максимальний робочий тиск: 4» 23 бари
Напрямок обертання двигуна: проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку вихідного патрубка насоса.

Встановлення

Насос може встановлюватись як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. При установці горизонтально рекомендується жорстко закріплювати насос у тримачах.