Циркуляційні насоси GRUNDFOS Alpha+

Опис


Призначення циркуляційних насосів Grundfos Alpha+

Насоси ALPHA+ використовуються для різних систем опалення. Автоматика насоса ALPHA+ регулює перепад тиску відповідно до поточних потреб системи без застосування зовнішніх елементів. Насоси застосовуються головним чином для одно-або двотрубних систем опалення, але можуть використовуватися в змішувальних контурах великих систем.

Для систем теплої підлоги рекомендується застосовувати бронзове виконання насоса ALPHA+, оскільки рідина, що перекачується, часто містить велику кількість повітря, що викликає корозію чавунного корпусу.
Конструкція насосу Grundfos Alpha+
Насос ALPHA+ є насосом з ротором, ізольованим від статора герметичною гільзою, тобто насос і електродвигун утворюють єдиний вузол без ущільнень валу, в якому застосовуються лише усі ущільнювальні прокладки. Підшипники змащуються рідиною, що перекачується.

Переваги циркуляційного насосу Grundfos Alpha+

Довговічні керамічні підшипники
Нержавіюча гільза без додаткових ущільнень
Низький рівень споживаної електроенергії
Не потребують додаткового налаштування
Не вимагають технічного обслуговування
Низький рівень шуму
Зручність монтажу
Широкий робочий діапазон
Тривалий термін служби
Економічність
Частота обертання насоса Grundfos Alpha+ автоматично змінюється залежно від потреби опалення або гарячого водопостачання. Економія до 60% електроенергії.
Універсальність та легкий підбір насоса
Характеристики насоса Grundfos Alpha включають характеристики більшості циркуляційних насосів, що застосовуються в індивідуальних будинках. Це спрощує підбір та продаж насосів, Grundfos Alpha може працювати в будь-якій системі опалення (однотрубної, двотрубної) або гарячого водопостачання, для якого застосовуються насоси з бронзовим корпусом (модель Alpha…).
Комфорт у кожному приміщенні
Керування насосом автоматично здійснюється у режимі пропорційного регулювання. Таким чином, підтримуються необхідні подача та перепад тиску у гідравлічній системі, комфортна температура у всіх приміщеннях будівлі. Завдяки пропорційному регулюванню натиск зменшується із зменшенням подачі. Тому значно знижується шум у трубопроводах та терморегулюючих вентилях.
Висока надійність насосів Alpha+
Функція деблокування (робота при пуску в режимі короткочасних включень) знижує ймовірність заклинювання ротора і продовжує термін служби насоса. Невеликі вібрації корпусу, що виникають при пуску, сприяють видаленню відкладень з деталей насоса.
Монтаж без проблем
Насос підключається до електричної мережі легко та швидко за допомогою спеціального штекерного роз’єму. Світлова індикація подачі електроживлення показує, увімкнено насос чи ні. Він налаштований так, що його параметри підходять до систем опалення багатьох приватних будинків. При необхідності установку можна змінити, повернувши ручку на клемній коробці.