Циркуляційні ін-лайн насоси GRUNDFOS TP, TPD

Опис


Призначення циркуляційних насосів Grundfos TP, TPD

Циркуляційні насоси Grundfos TPD, TP використовуються для подачі чистої, технічної води в системах опалення та гарячого водопостачання, конденсату, 40% розчину етиленгліколю та інших рідинних середовищ без абразивних або довговолокнистих включень, причому вода не повинна містити хімічно агресивних матеріалів. Якщо передбачається перекачувати рідину, щільність та/або в’язкість якої відрізняється від тих самих параметрів води, то внаслідок зміни гідравлічної потужності необхідно враховувати необхідну потужність електродвигуна.
Основні сфери застосування насосів
Для експлуатації в системах опалення та кондиціювання, водопостачання та водопідготовки, в технологічних лініях, а також у промислових системах охолодження та циркуляції.
Конструктивний ряд насосів Grundfos
Конструктивний ряд, побудований за принципом уніфікації, містить 50 типорозмірів насосів. Градація насосів в геометричній прогресії відображається в їх конструкції і відповідає принципу стандартизації насосів DIN 24255, тобто кожен наступний насос даного конструктивного ряду має вдвічі більшу подачу або, відповідно, вдвічі більший напір, ніж попередній. Якщо всі параметри насоса під час проектування вибрано оптимально, жоден з насосів не буде експлуатуватися з частковим навантаженням нижче 50%. У більшості насосних установок значення подачі визначається завданнями даної системи, проте опір у системі може змінюватись. Одноступінчасті насоси «інлайн» фірми Grundfos, розраховані на ту саму подачу, завжди мають однакові монтажні розміри, незалежно від частоти обертання і напору. Тому заміна насоса можлива без будь-яких технічних змін у трубопроводах.
ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Системи опалення
Сьогодні у великих опалювальних системах є кілька насосів, що виконують різні завдання. Загальною вимогою для більшої частини насосів є здатність підлаштовуватися під потреби системи, що змінюються.
ТР, і TPD насоси можуть використовуватися у великих опалювальних системах як:
основного насоса
насоса підмішуючого контуру
насоса рециркуляції котла
насоса паралельного фільтра
насосів контурів рекуперації
насоса підживлення циркуляційного насоса у системі гарячого водопостачання.
Насоси для кондиціювання, вентиляції та водопостачання
Насоси в холодильних системах, системах вентиляції і кондиціювання температура, де середовища, що перекачується, як правило нижче, ніж навколишня температура. У зв’язку з цим виникає ризик конденсації на корпусі насоса.
Оскільки як одинарні так і здвоєні TP/TPD насоси сконструйовані так, що корпус насоса відокремлений від двигуна і електроніки, вода, що конденсується, не може пошкодити двигун або електронну його частину.
ПЕРЕКАЧУВАНІ РІДИНИ
Чисті, малов’язкі, неагресивні та негорючі рідини, що не містять твердих включень або волокон, які можуть механічно або хімічно впливати на насос.
Приклади рідин:
вода центральних систем опалення (рекомендується, щоб вода відповідала вимогам прийнятих стандартів, наприклад, стандарту РД 34.20.501.-95)
рідини систем охолодження
промислові рідини
пом’якшена вода
Якщо рідина, що перекачується, містить гліколь або інші антифризи, насос повинен бути укомплектований ущільненнями типу RUUE або GQQE.
Перекачування рідин з більшими порівняно з водою значеннями щільності або кінематичної в’язкості викликає:
помітне зниження гідравлічних характеристик
зростання потребної потужності на валу насоса
Стандартні кільцеві ущільнення круглого перерізу з еластомеру EPDM найкраще підходять для води.
Якщо вода містить мінеральні олії чи хімічні речовини, чи перекачується не вода. матеріал еластомеру кільцевих ущільнень має бути відповідним чином підібраний.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
Найширший вибір параметрів
Співвісні патрубки
Широкий вибір виконань для різних умов експлуатації
Насоси потужністю до 90 кВт оснащені електродвигунами 1-го класу енергоефективності (Eff1)
Високий ККД
Корозійно-стійке катафорезне покриття зовнішніх та внутрішніх поверхонь
Зручність монтажу