Каналізаційні установки Grundfos Sololift

Опис


Grundfos Sololift

призначені для перекачування стічних вод із санвузлів, кухонь, пральних машин і т. д. у тих випадках, коли вода не може самопливом відводитися в каналізацію (наприклад, з підвальних приміщень або при віддаленому розташуванні каналізаційного колектора).

Каналізаційні установки Grundfos Sololift спеціально розроблені для збирання та відведення води у приватних будинках. Каналізаційні установки Grundfos Sololift підійдуть для ванних кімнат, душових кабін, господарських приміщень та кухонь.

Каналізаційні установки Grundfos Sololiftt призначені лише для побутового, індивідуального використання та не можуть застосовуватись для безперервної роботи в місцях громадського користування та для перекачування великого об’єму води. Також каналізаційні установки Grundfos Sololiftt не можна застосовувати для перекачування води з вмістом твердих включень, води з великою кількістю побутових відходів, виробів із пластику, гуми тощо.

Каналізаційні установки Grundfos Sololif – це малогабаритна, повністю укомплектована та готова до монтажу насосна установка. Каналізаційні установки Grundfos Sololift дають широкі можливості для планування Вашого будинку. Такі установки дозволяють заощадити, тому що при їх встановленні немає необхідності прокладати каналізаційні труби великого діаметра.
Каналізаційні установки Grundfos Sololift включають:
Герметично закритий пластиковий резервуар.
Занурювальний насос із зворотним клапаном у напірному патрубку
Приймальний фільтр з різальним механізмом ( Sololift + WC, WC-1, WC-3, CWC-3)
Реле рівня
Вентиляційний клапан із вугільним фільтром.
Електричний кабель завдовжки 1,2 м. зі штекером.

Система вентиляції обладнана пристроєм, що автоматично замикається, що оберігає від переливання.
Насос автоматично вмикається під час заповнення резервуара (рівень включення) та вимикається при його спорожненні (рівень вимикання).

Каналізаційні установки Grundfos Sololift мають різну кількість входів, залежно від моделі. Вхід для стічних вод від унітазу має приймальний фільтр, з подрібнюючим механізмом, захищений спеціальною мембранкою для запобігання витіканню води у зворотний бік.
Каналізаційні установки Grundfos Sololift можуть бути використані для створення додаткових ванних кімнат, туалетів та господарських приміщень, облаштування ванних кімнат на літній дачі.

Модельний ряд каналізаційних установок Grundfos Sololift для побутового застосування складається з 6 моделей:
Grundfos Sololift WC — для одного унітазу
Grundfos Sololift WC-1 — для унітазу та раковини
Grundfos Sololift WC-3 — для унітазу, раковини, душової кабіни.
Grundfos Sololift CWC-3 — Компактна установка для настінного унітазу, раковини та душової кабіни
Grundfos Sololift C-3 — для пральної машини та кухонного миття
Grundfos Sololift D-3 — для душової кабіни та раковини