Самовсмоктувальний насос Calpeda NGXM

Опис

Конструкція

Основними компонентами насоса є корпус з нержавіючої сталі та робоче колесо з латуні. Між робочим колесом та дифузором знаходиться ущільнювальне сталеве кільце. Торцеве ущільнення виконане з графіту та кераміки.
Асинхронний двополюсний електродвигун є монофазним, має термозахисний пристрій. Конденсатор убудований в контактну коробку.

Відмітні особливості

нове конструкційне виконання
ексклюзивний дифузор
безперервний режим роботи
підвищена висота всмоктування
низький рівень шуму
компактні розміри
безпечна експлуатація

Переваги

Нове конструкційне виконання насоса забезпечує більшу надійність у разі виникнення нестандартних робочих умов (наприклад, якщо прилад не захищений автоматичним вимикачем).
Підвищена висота всмоктування розширює можливості використання самовсмоктувального насоса, який менше ніж за 2 хвилини може підняти воду з глибини 9,5 м.
Компактні розміри NGXM 2 дозволяють встановлювати його у вузьких просторах та полегшують заміну існуючого робочого насоса.
Швидке видалення повітря знижує можливість утворення повітряних мішків навколо механічного ущільнення, тим самим підвищуючи безпеку при експлуатації насоса.

Застосування

Самовсмоктувальний насос NGXM 4 використовується для водопостачання зі свердловин, для підйому води з вмістом повітря або інших газів, а також для підвищення тиску води, що надходить з розподільної мережі або самопливом під час роботи під гідравлічним напором.

Експлутаційні обмеження

температура рідини, що перекачується, — від 0°С до +35°С
температура навколишнього повітря – не більше 40°С
максимальний тиск у корпусі насоса — 8 бар
максимальна висота всмоктування — до 9,5 м