Багаторядні насоси Calpeda NR

Опис

Циркуляційні насоси з патрубками в лінію «інлайн» Calpeda NR, NR4 використовуються в установках теплопостачання, кондиціювання, охолодження та циркуляції. Насоси застосовуються в побутовій та промисловій сфері. Максимальна продуктивність насосів NR — 72 м / год, напір 87 м. Максимальна продуктивність насосів NR4 — 110 м / год, напір 22 м.

Область застосування: Громадянське будівництво / Промисловість / Опалення та кондиціювання

конструкція насосів CALPEDA NR, NR4

Відцентрові циркуляційні насоси з одним робочим колесом із прямим під’єднанням двигун-насос та загальним валом. Корпус насоса має всмоктувальний і розтруби, що подають однакового діаметра і розташовані в лінію «ін-лайн». Насоси сконструйовані так, щоб їх можна було зняти з трубопроводу без розбирання системи. Тому обслуговування навіть для найбільших насосів може бути проведене однією людиною. Конструкція насосів NR, NR4 із «сухим» ротором робить їх менш чутливими до включень забруднень у рідину, порівняно з подібними насосами із «мокрим» ротором.

Розтруби: Фланці PN 10, EN 1092-2.

Контрфланці у комплекті.

Всі насоси оснащені торцевим ущільненням валу, що не потребує технічного обслуговування.

Застосування насосів CALPEDA NR, NR4

Перекачування чистих рідин, що не містять абразивних домішок та не агресивних для матеріалів, з яких виготовлений насос (зміст твердих частинок максимум 0,2%).

Використання насосів в установках теплопостачання, кондиціювання, охолодження та циркуляції. Використання насосів у побутовій та промисловій сфері. При необхідності робота насосів зі зниженим рівнем шуму (n — 1450 об/хв).

Експлуатаційні обмеження насосів CALPEDA NR, NR4

Температура рідини від -10 до +90°С.
Температура навколишнього повітря трохи більше 40°С.
Манометрична висота всмоктування трохи більше 7 м.
Максимально допустимий кінцевий тиск у корпусі насоса 10 бар.
Безперервний режим експлуатації.