Занурювальний насос Wilo-Drain MTS з ріжучим механізмом

Опис


Насос для стічних вод Wilo-Drain MTS призначений для перекачування стічних вод з фекаліями в системах напірного водовідведення. Допустима температура рідини, що перекачується 3° C — 35° C.

Принципові відмінності дренажних насосів та спеціальних каналізаційних фекальних насосів полягає у можливості тих чи інших працювати з рідинами, що містять тверді та волокнисті включення. Для фекальних насосів допустимий розмір часток значно менше, ніж дренажних.

Фекальні насоси можуть застосовуватися для відкачування нефільтрованої води з колодязів та різних резервуарів у каналізаційних системах для видалення з будівлі забруднень, що утворюються в процесі санітарно-гігієнічних процедур, господарської та виробничої діяльності людини. Фекальні насоси підходять для усунення наслідків затоплень. Оснащення спеціальною системою самоочищення підвищує термін служби фекальних насосів.

Занурювальний насос для стічних вод Wilo-Drain MTS має конструкцію повністю занурювального блокового агрегату для вертикального монтажу з різальним механізмом. Сучасний запатентований сферичний ріжучий механізм з спрямованим всередину обертовим різаком забезпечує безперервне механічне різання і подрібнення матеріалу, що перекачується. Особливістю такого механізму є те, що покидьки, що подрібнюються, потрапляють прямо в насос без викиду в насосну шахту. Це знижує накопичення твердих покидьків у резервуарі, що у свою чергу виключає засмічення насосної станції та підключеної до нього системи трубопроводів. Таким чином досягається абсолютна надійність експлуатації насосної станції.

Гідравлічна частина насоса Wilo-Drain MTS оснащена закритим однолопатевим робочим колесом (з вільним проходом для сферичних частинок 10 мм), яке у поєднанні із запатентованим ріжучим механізмом забезпечує перекачування без засмічень та оптимальний ККД.

Привід насоса здійснюється за допомогою трифазного асинхронного корозійностійкого двигуна 3~400 В, 50 Гц або однофазного мотора струму 1~230 В, 50 Гц. Обидва мотори з видом захисту IP 68, захищені контактами захисту обмотки, клас ізоляції F. Вал мотора працює в підшипниках кочення, що постійно змащуються. Ущільнення валу — ковзне торцеве ущільнення, незалежне від напрямку обертання, з боку мотора та ущільнення валу з боку насоса; масляна проміжна камера призначена для охолодження та мастила. Довжина кабелю 10 м. Додатково при MTS 40 E: подвійне ковзне торцеве ущільнення та особливо міцний кабель для двигуна (NSS Höu).

Гідравліка

Закрите однолопатеве колесо зі вільн. проходом для сферичних частинок до (10 мм) у поєднанні із запатентованим ріжучим механізмом сферичної форми забезпечують безперешкодне перекачування та оптимальний ККД